Gebruiker  
 Wachtwoord  
Onthoud me
Nieuwe klant
Wachtwoord opvragen

Referentie: HQ Internetapotheek DocMorris

Deze bijzondere zonwering voor de nieuwbouw van Internetapotheek DocMorris bestaat uit 300 stuks verticaal geplaatste roteerbare aluminium 600 mm lamellen verdeeld over twee gevels.

Ingezette Producten: 49 x Picolo XL liniare aandrijving RVS en IP-65
Sunchaser zonvolgsysteem van NRG-Europe met 25 besturingsmodules.

Voor schoepenzonwering en jaloezieën ontwikkelde NRG-Europe en elero Benelux de Sunchaser: Een vernuftig systeem dat aan de hand van de sterkte en stand van de zon de motoren van zowel horizontale als verticale lamellen bedient.
Het systeem werkt met motoren met standaard eindschakelaar.
Aansluiting voor: Licht- binnen en buiten temperatuuropnemers, windmeter, regensensor, centrale handbediening, sleutelschakelaar voor glazenwasser en communicatie met BMS.

De centrale besturing stuurt de besturingsmodules: tijdstip, datum, binnen- en buitentemperatuur en lichtwaarde bepalen de stand van de lamellen.

De azimut en elevatie hoek worden nauwkeurig berekend en toegepast door de besturingsmodules die motoren centraal en individueel sturen.

Referentie: BVB Subtrates

BVB Subtrates te Maasland heeft een mooi nieuw gebouw met kantoren en productieruimte. 28 Screens verdeeld over twee gevels zijn voorzien van standaard motoren. Dankzij de extrene Combio-ontvangers worden de screens wel draadloos automatisch en eenvoudig centraal bediend.


Gebruikte elero producten:

Combio 868 RM ontvangers  (28 x)
Sensero-868 AC Plus Bidirectioneel (2 x) 
LumeroTel Handzender  (4 x)

Zie ook:
Dankzij "Routing" is afstand geen belemmering voor ProLine-2.

Twee Sensero-868 draadloze sturende zon/wind-automaten doen de automatisering.

Referentie: Christelijke basisschool Het Krijt en Openbare basisschool Het Sterrenschip

Christelijke basisschool Het Krijt en Openbare basisschool Het Sterrenschip zijn samen in één gebouw gehuisvest in Assen. Bij elkaar maken circa 800 leraren en leerlingen gebruik van dit gebouw.

Het is recentelijk opgeleverd en het ontbrak nog aan noodzakelijke zonwering. Hiertoe heeft door Venema Zonwering uit Haulerwijk 80 screens van eigen fabricaat met elero SunTop-868 motoren geplaatst.

De centrale en individuele bediening wordt draadloos gedaan met LumeroTel handzenders en Unitec-868 wandzenders. De automatische bediening doen 6 geheel draadloze Aero-868 zon/wind-automaten.

Gebruikte elero producten:

SunTop M20 868 BIDI buismotoren (65 x)
Aero-868 Bidirectioneel (5 x)
LumeroTel 2 Wit Handzenders (5 x)
UniTec-868 Wandzender Bidirectioneel (30 x)

Zie ook:
Dankzij "Routing" is afstand geen belemmering voor ProLine-2.
Zo eenvoudig gaat het instellen van de eindpostities van de SunTop of de SunTop-868 en het inleren van de handzender.

 

Referentie: KPMG te Den Haag

KPMG heeft in Nederland 12 kantoren waarvan de vestiging in Den Haag op een aansprekende plaats naar de de A12 staat.

Circa 450 medewerkers maken gebruik van dit gebouw. De noodzakelijke binnenzonwering in de lobby en restaurantgedeelte werd geleverd door BSL uit Berkel. BSL plaatste hier 37 Stuks XL Rolgordijnen van Bandalux met Polyscreen 403 ebony doek en SunTop M20-868 motoren van elero. Met de MuliTel handzender wordt comfortabel op afstand bediend.

Gebruikte elero producten:

SunTop M20 868 BIDI buismotoren   (37 x)  
MultiTel   (1 x)  

Zie ook:
Dankzij "Routing" is afstand geen belemmering voor ProLine-2.


Referentie: Donkergroen te Groningen

De vestiging van "Donkergroen" te Groningen is voorzien van screens met elero 40 SunTop-868 motoren.

De centrale en individuele bediening wordt draadloos gedaan met LumeroTel handzenders en Unitec-868 wandzenders. De automatische bediening doen geheel draadloze Aero-868 zon/wind-automaten.

Gebruikte elero producten:

SunTop M10 868 BIDI buismotoren (40 x)
Aero-868 Bidirectioneel (2 x)
LumeroTel 2 Wit Handzenders (3 x)
UniTec-868 Wandzender Bidirectioneel (14 x)

Zie ook:
Dankzij "Routing" is afstand geen belemmering voor ProLine-2.
Zo eenvoudig gaat het instellen van de eindpostities van de SunTop of de SunTop-868 en het inleren van de handzender.

 

Referentie: Verzorgingshuis De Vijverhof te Bodegraven

Verzorgingshuis De Vijverhof te Bodegraven van Zorgpartners Midden-Holland biedt verpleeghuiszorg voor mensen met dementie en met mensen lichamelijke beperkingen.

De zonwering was aan renovatie toe waarbij centrale bediening en automatisering een vereiste werd. Het ProLine-2 systeem van elero leent zich uitstekend om dit geheel draadloos op te lossen.

Wonnink Zonwering B.V. uit Amersfoort plaatste 96 nieuwe schermen met standaard motor die ieder aangesloten werden op Revio-868 inbouwontvangers. Deze konden geplaatst worden in de inbouwdozen van de individuele schakelaars van de voorgaande schermen.

De individuele en centrale bediening wordt vervolgens gedaan door UniTec 868 wandzenders.

De automatisering door een Sensero-868 AC Plus BIDI voor elke gevel waarbij voor de terrasschermen als extra windbeveiliging voor de ProTero-868 gekozen werd.

Gebruikte elero producten:

Sensero-868 AC Plus Bidirectioneel (3 x) UniTec-868 Wandzender Bidirectioneel (116 x)
Revio 868 RM Bidirectioneel (96 x)
ProTero-868 Bidirectioneel (7 x)


Zie ook:
Dankzij "Routing" is afstand geen belemmering voor ProLine-2.